LUBIN

Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubińskiej – Nowy Zarząd

        W dniu 24.10.2014 w sali konferencyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasza Chata” przy ul. Karkonoskiej 1 w Lubinie, zgodnie ze Statutem, w drugim terminie o godzinie 17.15 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa Miłośników Ziemi Lubińskiej. Na Walnym Zgromadzeniu sprawozdawczo – wyborczym omówiono dotychczasową sytuację Towarzystwa (TMZL) a także wybrano nowy Zarząd w składzie:

Marcin Owczarek – Prezes Zarządu

Henryk Rusewicz– Wiceprezes Zarządu

Tomasz Henschel– Sekretarz Zarządu

Dziękuję wszystkim za przybycie, za zaufanie i za obdarzenie szczególnie mojej osoby, tak dużym kredytem zaufania. Ze swojej strony zapewniam, że dołożę wraz z wybranym Zarządem wszelkich starań, aby kontynuować i rozwijać schedę po takich poprzednikach jak nieoceniony Henryk Rusewicz (z którym dalsza współpraca – jestem pewny – będzie skuteczna i owocna) , Marek Rippel, jak śp. Edward Rippel, Wanda Goebel i wielu, wielu innych Członków TMZL.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubińskiej to najstarsze i najbardziej znane Stowarzyszenie w tym regionie. Zaszczytem będzie kierowanie nie tylko TMZL ale i Muzeum Ziemi Lubińskiej.

Zachęcam do wstępowania w szeregi naszego Stowarzyszenia – piszcie (marcinowczarek.lubin@gmail.com) i dzwońcie: 601 881 194.

Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Lubińskiej

mgr Marcin Owczarek

TMZL pieczęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.