Bez kategorii

Nowy Prezes TMZL

        

            Serdeczne gratulacje dla nowo wybranego Prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Lubińskiej Pana Henryka Rusewicza.

           Jestem przekonany, że już wkrótce działania nowego Prezesa zaowocują uaktwwnieniem najstaszego i najbardziej umocowanego w najnowszej historii Lubina Stowarzyszenia, które przez ostatnie lata popadło w lekkie zapomnienie ( są już pierwsze „jaskółki”- wspólpraca z legnickim teatrem…)
           Dziękuję niniejszym wpisem rownież poprzedniemu Prezesowi Markowi Rippelowi- wiem, że będzie nadal wspierał działalność TMZL.

Z ciekawością czekam na nowe incjatywy Towarzystwa, powodzenia! 

 

4 komentarze

  • Marcin Owczarek

   > ?? było jakieś zebranie ? nikt nie wiedział ani o> spotkaniu ani o ponownych wyborachNikt nie wiedział, ponieważ nie było żadnego spotkania.Nestety poprzedni Prezes robił niewiele dla Towarzystwa, stąd Zarząd ( a miał takie prawo zgodnie ze statusem) wybrał ze swojego grona nowego Prezesa. Sadzę, że to bardzo dobry wybór i niedługo odbedzie się zebranie dla członków Towarzystwa, a samo TMZL mocno uaktywni się ze swoją działalnością na terenie Lubina. 🙂

   • ~zwiedzający

    Zgodnie z §27 pkt 8 Statutu Towarzystwa Milośników Ziemi Lubińskiej: „Zarząd Towarzystwa ma prawo odwołać członka Zarządu lub uzupełnić swój skład przez dokooptowanie do Zarządu wybitnych działaczy Towarzystwa – za ich zgodą, w liczbie nie mniejszej niż 1/3 wybranego przez Walne Zebrenie składu czlonków Zarządu”, Zarząd TMZL przyjął rezygnację dotychczasowego Prezesa p. Marka Rippela i powołał nowego Prezesa p. Henryka Rusewicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.