Bez kategorii

Na ostatki

              

     Kto spija ostatki ten… wiadomo. Dziś w TVL info- dotrzymaliśmy słowa. KWW Marcin Owczarek „Lubin Naszą Przyszłością” dotrzymał słowa- miał jeno kampanię szeptaną.

A co niby miał mieć? WY nas wspieracie, Wy chcecie, abyśmy „tam” byli i Was reprezentowali. A my chcemy rzetelnie z tego obywatelskiego obowiązku się wywiązywać.Ale kasę mają Oni. Cóż. Walka Dawida z Goliatem.

           Żeby zdobyć mandat KWW Marcin Owczarek Lubin Naszą Przyszłością musi przekroczyć 5% próg wyborczy. Co to oznacza? Dla Was wystawiliśmy kandydatów we wszystkich Obwodach Wyborczych, Głosując na terenie całego Lubina dajecie szansę Sobie i nam szansę na Mandaty. Możecie później od Nas wymagać. Tak to powinno wyglądać. Bo my, „Lubin Naszą Przyszłością” chcemy Lubina najwyższych lotów.

Jakie miasto ma takie niewykorzystane możliwości: KGHM Polska Miedź S.A.; KGHM Zagłębie Metraco Lubin, Grzybową Górę, Wzgórze Zamkowe z zasypanymi kilkanaście lat temu fundamentami Zamku piastowskiego( O D B U D O W A Ć- zakładamy komitet odbudowy Zamku???- są Fundamenty, jest Kaplica, są Mury, są archiwalne zdjęcia- to jest Mega Idea), wspaniałe średniowieczne mury miejskie etc. , inne.

 

Oto zestawienie Waszych kandydatów na Radnych i Waszej Kandydatki na Prezydenta Lubina( ZDJĘCIA do tego posta).

 

P.S. a wiecie, że zabytkowe domy przy I Maja mają zostać wyburzone ( gniew), tak, jak Dworzec PKP, który jest z roku 1869!

Pod tym paskudnym tynkiem dzisiejszego dworca jest cudo.

Heidi Rustemeyer prowadząca portal www.lueben-damals.de musi mieć autentycznego  kaca. ( o tym, o mojej znajomości z Haidi i o tym znakomitym portalu jeszcze mam nadzieję napiszę).

 http://lueben-damals.de/bahnhof.html 

http://lueben-damals.de/kleinbahn.html

– zobacz na jej stronach jak dworzec wyglądał przed wojną. Starsi ludzie pamiętają, oja pamiętają! Dlaczego burzyć, a nie rewitalizować(?)- ot zagadka.

 

P.S.2. To są realne pomysły na rozwój Lubina- takie ludzkie, zwykłe, a jakże ważne.

Kończę- najdłuższy wpis- i tak nie wyczerpuje tematu, dopiero go zaczyna. Ciekawie.

Acha. 21 Listopada. Chciałem napisać- pamiętaj. Ale pewnie już wiesz. Dziękuję papa pa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.