Bez kategorii

Losowanie numerów dla Komitetów Wyborczych

            Już we wtorek, czyli zaraz po Wszystkich Świętych odbędzie się w Miejskiej Komisji Wyborczej losowanie numerów na listach wyborczych. To kolejny krok nieubłaganie przybliżający nas do wyborów samorządowych  21 Listopada.

 

            Mariola była dzisiaj w Radio Elka – udzieliła świetnego wywiadu. Posłuchajcie wywiadu, lineczek:

http://miedziowe.pl//content/view/45242/459/

Oby tak dalej.

 

A teraz smutne Święta. Pojedziemy na groby naszych bliskich. Dla mnie to ogromne przeżycie. Drugie święta bez taty… Spotkamy się na Grobie Jurka. Wspaniały ojciec, kumpel, zawsze mieliśmy w nim wsparcie.

 

Ponieważ to nadal prywatny blog to teraz muszę napisać o kolejnym smutnym dla mojej rodziny wydarzeniu. Zmarła nasza Miśka, nasz kotek.

Madzia jest załamana. Cóż, Carpe Diem…była z Nami wiele lat. Pa.

 

 

 

2 komentarze

  • ~ok

    Przykro z powodu kici ale uzywanie pięknej sentencji łacińskiej w tym przypadku uważam wręcz za niesmaczne,,Carpe diem łac. dosłownie – „chwytaj dzień” – sentencja pochodząca z poezji Horacego, zawarta w Pieśniach . „Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie…” Odwołuje się ona do epikureizmu, w którym teraźniejszość jest ważniejsza od przyszłości. „A na stronie: lubin nasza- przyszloscia przy Pana kandydaturze jest wzmianka o wydawaniu jakiejś gazety, ale jak można jako redaktor naczelny samemu pisać z wątpliwą stylistyką? Czyżby następne zajmowane stanowisko po znajomości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.